Prečítaj si o nás na Seredsity.sk

Projekt, ktorý je prvý svojho druhu v Seredi. Podarilo sa nám to! Dnes prinášame pohyb desiatkam deťom aj ich rodičom. O našom športovom tíme napísal aj portál Seredsity.sk.

Mali sme víziu vytvoriť projekt, ktorý bude prvý svojho druhu v Seredi. Podarilo sa nám to! Dnes prinášame pohyb desiatkam deťom aj ich rodičom. O našom športovom tíme napísal aj portál Seredsity.sk.

Tri2Fly academy je športový tím s túžbou vychovať mladých športovcov, ktorí sa aj vďaka tréningom stanú viac motivovanými, nebojácnymi a odhodlanými. Akadémia sa zameriava na to, aby dieťaťu pomohla objaviť jeho prirodzené športové nadanie, ale aj chuť športovať. Pomáhame tak deťom nielen vytvárať pozitívny prístup a záujem o šport, ale tiež spoločne stráveným časom prehĺbiť vzťah rodič – dieťa.

Darujte svojim deťom aktívny životný štýl a prebuďte v nich chuť športovať.

Ak ste klientom OVB Valentovičovci, potom dostanete automaticky zľavu 10% pri prihlásení dieťaťa alebo seba do klubu. Budeme radi, ak sa pripojíte, či už ako klient alebo nováčik. 🙂 V rámci spolupráce ponúkame aj ďalšie benefity, ktoré vás neminú.

Napísal o nás lifestylovo-informačný portál – Seredsity.sk, ktorý je zameraný na regionálny obsah pre občanov mesta Sereď a všetkých okolitých obcí. Viac si o akadémií môžete prečítať priamo na webovej stránke po kliknutí na tento odkaz – Tu.