Ahoj, svet! Začiatky Tri2Fly akadémie v Seredi

Mali sme víziu vytvoriť tím, ktorý bude súdržný a jeho súčasťou budú ľudia s rovnakým cieľom. Chceli sme spojiť deti, rodičov a trénerov.

Mali sme víziu vytvoriť tím, ktorý bude súdržný a jeho súčasťou budú ľudia s rovnakým cieľom. Chceli sme spojiť deti, rodičov a trénerov. Venovať sa pohybu s nadšením. Vytvoriť komunitu, ktorá bude viac ako klub. Mali sme predstavu o tom, že založíme akadémiu, ktorá bude prvá svojho druhu v Seredi. Dnes si pomaly, ale isto začíname plniť naše predstavy a očakávania.

Tri2Fly akadémia spustila svoj prvý kurz na začiatku septembra. Pri úvodnom stretnutí sme si pripravili názornú ukážku tréningov a rozdali prihlášky. Boli sme nadšení zo záujmu, ktorý ste prejavili a odhodlaní začať na formovaní silného tímu čo najskôr. Názorná ukážka tréningu dopadla skvele. Deti s radosťou spolupracovali a pohyb vnímali ako zábavu, čo bolo aj naším zámerom.

V plnej sile sme spojili šikovných trénerov a začali s prvými tréningami vonku na bežeckej trati, a tiež na plavárni. Bolo skvelé pozorovať záujem v deťoch, ktorý prebudil pohyb.

Okrem mladších členov k nám zavítali aj rodičia detí, ktorí začali taktiež s nadšením športovať a motivovať svoje deti k výkonom. Ceníme si dôveru rodičov, ale aj dospelých, ktorým aktuálne prispôsobujeme tréningy aj mimo detských.

Sme hrdí na to, že akadémia zažíva svoje začiatky a aktuálne je jediná svojho druhu, ktorú v Seredi s rovnakým zameraním máme. Našim cieľom je priniesť deťom viac pohybu, ktorý nebudú vnímať ako trest, ale ako zábavu a kvalitne využitý spoločný čas. Pravidelný pohyb im dokáže priniesť množstvo benefitov vrátane kvalitnejšieho zdravia, odolnejšej imunity, lepšej nálady a sústredenia.

Prvé dva mesiace tréningov sú úspešne za nami. Užili sme si množstvo zábavy, naučili sme sa nové pohybové zručnosti, veľa času sme strávili vo vode, ale aj vonku, pokiaľ nám to počasie dovolilo. Načerpali sme množstvo vitamínu D a užívali si pohyb na slniečku, a tiež na čerstvom vzduchu.

Vytvorili sme komunitu, ktorá sa postupne rozrastá o nových členov. Deti trénujú s úsmevom na perách, čo je pre nás skvelé pozorovať. Sme radi, že deti aj rodičia majú zo spoločných tréningov skvelý pocit, pretože to je pre nás základ. Budeme radi, ak sa k nám pripojíte a naša komunita sa rozrastie o nových členov.

Tím Tri2Fly Academy